PROJEKTY PRACOWNIA

GALERIA

KONTAKT

  

A
PRACOWNIAWitam Państwa w mojej pracowni stolarskiej. Od 1990 roku wykonuję, wraz z moim zespołem, schody i balustrady w drewnie litym. To wspaniały, ciepły, przyjazny materiał, dzięki któremu wnętrze oddycha, pachnie i żyje.

Każda z naszych prac odpowiada indywidualnym potrzebom, jest niepowtarzalna. Tworzymy ją z myślą o konkretnym wnętrzu, a przede wszystkim o ludziach, którzy w tym wnętrzu mieszkają lub pracują. Schody, które wykonujemy, stają się integralną częścią domu.

Naszą ideą jest ergonomia – łatwość chodzenia, a jednocześnie prostota formy. Gwarantujemy najwyższy poziom kunsztu stolarskiego, dokładność i doskonałą jakość materiału poddawanego obróbce. Drewno jest odpowiednio sezonowane, a podczas prac rzemieślniczych traktowane z namaszczeniem. Zyskuje dzięki temu jednocześnie trwałość i piękno.

Zapraszam serdecznie do mojej stolarni w Dobrym Mieście po fachowe doradztwo, projekt, a wreszcie po realizację Twojego marzenia o schodach idealnych.

W 2015 roku moja Pracownia została nagrodzona Statuetką w konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur w kategorii produkt rzemieślniczy i usługa rzemieślnicza.

Adam Mika

Adam MIKA      11-040 Dobre Miasto, ul. Łużycka 1, tel. kom. 604 669 952, e-mail: mika.adam1990@gmail.com