Doradztwo

Strona główna » Doradztwo

Przed przystąpieniem do prac, doradzamy naszym Klientom najlepszy rodzaj drewna i ułożenie schodów w zależności od potrzeb. Dopasowanie schodów do wnętrza gwarantuje to, że schody będą cieszyć i służyć przez lata. Schody drewniane to wieloletnia inwestycja dlatego tak ważnym elementem współpracy jest omówienie wszelkich potrzeb i wystroju wnętrza.

Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza na temat drewna i jego możliwości pozwala nam w sposób fachowy wybrać optymalny budulec wraz z Klientem. Drewno to wspaniały, ciepły, przyjazny materiał, dzięki któremu wnętrze oddycha, pachnie i żyje. W naszych dłoniach ten budulec zmieni się w piękne schody, spełniające wszystkie wymogi. Potrzebne do tego również są wyliczenia matematyczne oraz specjalistyczne oprogramowanie.

O schodach drewnianych wiemy wszystko, chętnie pomagamy i doradzamy. Tworzymy schody z myślą o ludziach, którzy w tym wnętrzu mieszkają lub pracują.


Oferta
Kontakt

ADAM MIKA
Pracownia Stolarska

11-040 Dobre Miasto
ul. Łużycka 1

Tel. kom. 604 669 952
E-mail: mika.adam1990@gmail.com

Masz pytania, skontaktujemy się z Tobą
Nasze realizacje

Pomiar i wycena

Potrzebujesz drewnianych schodów i zastanawiasz się nad wyborem firmy, która wykona niepowtarzalne, atrakcyjne wizualnie, wygodne i służące przez lata schody. Stolarnia Mika wykona pomiar i wycenę tego projektu. Pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju schodów, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu, mieszkania lub firmy. Porozmawiajmy o schodach z drewna, wiemy o nich wszystko.

Kontakt
Telefon 604 669 952 Zamknij
Telefon mika.adam1990@gmail.com Zamknij