Jakość

Strona główna » Jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Od fachowego doradztwa, dużej wiedzy, precyzyjnych wyliczeń matematycznych w projekcie do najlepszego materiału, dokładności i solidności wykonanych przez naszą firmę drewnianych schodów.

Działamy kompleksowo, wykonujemy wszystkie prace samodzielnie, wprowadzamy w życie zlecenia nie tylko obejmujące schody ale również innego typu prace stolarskie. Pozwala to naszym Klientom zaoszczędzić czas i pieniądze. Zawsze odbieramy telefony i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pracownia stolarska została nagrodzona Statuetką w konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur w kategorii produkt rzemieślniczy i usługa rzemieślnicza. Potwierdza to jakość  naszej pracy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów i piękne drewniane schody, które są wizytówka nie jednego już wnętrza.


Oferta
Kontakt

ADAM MIKA
Pracownia Stolarska

11-040 Dobre Miasto
ul. Łużycka 1

Tel. kom. 604 669 952
E-mail: mika.adam1990@gmail.com

Masz pytania, skontaktujemy się z Tobą
Nasze realizacje

Pomiar i wycena

Potrzebujesz drewnianych schodów i zastanawiasz się nad wyborem firmy, która wykona niepowtarzalne, atrakcyjne wizualnie, wygodne i służące przez lata schody. Stolarnia Mika wykona pomiar i wycenę tego projektu. Pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju schodów, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu, mieszkania lub firmy. Porozmawiajmy o schodach z drewna, wiemy o nich wszystko.

Kontakt
Telefon 604 669 952 Zamknij
Telefon mika.adam1990@gmail.com Zamknij