Doświadczenie

Strona główna » Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie schodów drewnianych, ciągle poszerzające się grono zadowolonych Klientów jest tego najlepszym dowodem. Nasza pracownia stolarska istnieje na rynku od 1990 roku. Wdrożyliśmy w życie setki udanych projektów schodów i balustrad wykonanych w litym drewnie.

Zapewniamy, że nie zadajemy sobie pytania jak to zrobić tylko realizujemy zaakceptowany przez Klienta projekt. Schody, które wykonujemy, stają się integralną częścią domu.

Dzięki doświadczeniu wybieramy najlepsze drewno, które nie zawiedzie i da się ukształtować w praktycznie nie ograniczony sposób. Doświadczenie pozwala na uzyskanie najlepszego efektu końcowego. Naszą ideą jest ergonomia ? łatwość chodzenia, a jednocześnie prostota formy. Gwarantujemy najwyższy poziom kunsztu stolarskiego, dokładność i doskonałą jakość materiału poddawanego obróbce.


Oferta
Kontakt

ADAM MIKA
Pracownia Stolarska

11-040 Dobre Miasto
ul. Łużycka 1

Tel. kom. 604 669 952
E-mail: mika.adam1990@gmail.com

Masz pytania, skontaktujemy się z Tobą
Nasze realizacje

Pomiar i wycena

Potrzebujesz drewnianych schodów i zastanawiasz się nad wyborem firmy, która wykona niepowtarzalne, atrakcyjne wizualnie, wygodne i służące przez lata schody. Stolarnia Mika wykona pomiar i wycenę tego projektu. Pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju schodów, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu, mieszkania lub firmy. Porozmawiajmy o schodach z drewna, wiemy o nich wszystko.

Kontakt
Telefon 604 669 952 Zamknij
Telefon mika.adam1990@gmail.com Zamknij