O firmie

Strona główna » O firmie

Adam MikaWitam w mojej pracowni stolarskiej. Od 1990 roku wykonuję, wraz z moim zespołem, schody i balustrady w drewnie litym. To wspaniały, ciepły, przyjazny materiał, dzięki któremu wnętrze oddycha, pachnie i żyje.
Każda z naszych prac jest niepowtarzalna i odpowiada indywidualnym potrzebom. Tworzymy ją z myślą o konkretnym wnętrzu, a przede wszystkim o ludziach, którzy w tym wnętrzu mieszkają lub pracują. Schody, które wykonujemy, stają się integralną częścią domu.

Ergonomia naszym kredo

Naszą ideą jest ergonomia – łatwość chodzenia, a jednocześnie prostota formy. Gwarantujemy najwyższy poziom kunsztu stolarskiego, dokładność i doskonałą jakość materiału poddawanego obróbce. Drewno jest odpowiednio sezonowane, a podczas prac rzemieślniczych traktowane z namaszczeniem. Zyskuje dzięki temu jednocześnie trwałość i piękno.
Zapraszam serdecznie do mojej stolarni w Dobrym Mieście po fachowe doradztwo, projekt, a wreszcie po realizację Twojego marzenia o schodach idealnych.

Najlepszy Produkt i Usługa

W 2015 roku moja Pracownia została nagrodzona Statuetką w konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur w kategorii produkt rzemieślniczy i usługa rzemieślnicza.

Adam Mika


Oferta
Kontakt

ADAM MIKA
Pracownia Stolarska

11-040 Dobre Miasto
ul. Łużycka 1

Tel. kom. 604 669 952
E-mail: mika.adam1990@gmail.com

Masz pytania, skontaktujemy się z Tobą
Nasze realizacje

Pomiar i wycena

Potrzebujesz drewnianych schodów i zastanawiasz się nad wyborem firmy, która wykona niepowtarzalne, atrakcyjne wizualnie, wygodne i służące przez lata schody. Stolarnia Mika wykona pomiar i wycenę tego projektu. Pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju schodów, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu, mieszkania lub firmy. Porozmawiajmy o schodach z drewna, wiemy o nich wszystko.

Kontakt
Telefon 604 669 952 Zamknij
Telefon mika.adam1990@gmail.com Zamknij